Ahmet Değerli Sokak Dinçtaş Plaza Kat: 4 No: 11/405

Startup Projeleri

Ana SayfaStartup Projeleri

Hayalinizi gerçekleştirmenin en hızlı ve etkili yolu Startup Girişimcilik oturumu ile mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

Hayalinizi gerçekleştirin

Eğitim, sağlık ve yaşam kalitesi yüksek, girişimci dostu Kuzey Avrupa ülkelerinde hayalinizi gerçekleştirin.

5 yıla kadar oturma izni

Yenilikçi iş fikirlerine verilen 5 yıla kadar oturma ve çalışma izni hem hızlı hem de uygun maliyetli bir yol.

Eduproline yanınızda

Avrupa’ya taşınma sürecinizde bizimle çalışın, hayallerinizi tecrübeli ekibimizle birlikte gerçekleştirelim!

Startup Projeleri
Startup Projeleri

Startup Vizesi Almak

Refah seviyesinin oldukça yüksek olduğu Avrupa devletleri, bu statülerini korumak ve ülkelerinin Startup açısından hep ileriye taşınmasını sağlamak maksadıyla dünyanın çeşitli ülkelerindeki vatandaşlara Startup vizesi vermektedir.

Startup vizesi veren ülkelerin başında Finlandiya, Estonya, Letonya, Danimarka gibi devletler gelmektedir. Bizler, size bir Startup projesi oluşturup sizin adınıza başvuru sürecinizi tam profesyonel olarak yönetmekte ve olumlu sonuç alma olasılığınızı yükseklere çekmekteyiz.

Startup Vizesi Nedir?

Girişimciler ve teknoloji alanında çalışma sürdürenler günümüz devletlerinin gelişiminde büyük rol oynayan toplumsal gruplardır. Bu yetenekli grup Avrupa devletlerinin her zaman ilgisini çekmektedir çünkü girişimciler ve teknoloji alanında çalışma sürdürenler sadece kendilerini geçindirmemekte; ayrıca çalışmalarını sürdürdükleri ülkelerde hızlı ve uygun maliyetle istihdam imkanı yaratabilmektedirler. İşte bu yönü Startup ve teknoloji girişimlerinin avrupa ülkeleri tarafından başvuran kişilerin başvurularının kabul edilebilmesini sağlamaktadır.

Son yıllarda bazı devletler bu projeleri oturma izni vermek için bir program dahilinde başvuru olarak kabul etmeye başlamıştır. Buna genel olarak “Start-Up Vizesi” adı verilmektedir. Bugün Start-up vizesi ile başvuru alan ve oturma izni veren ülkeler sıralayacak olursak Hollanda, Birleşik Krallık, Fransa, Estonya, Danimarka, İtalya, Litvanya, Kanada, Almanya, İsrail, İspanya, İsveç, Portekiz, ABD ve Finlandiya şeklindedir. Her ülkenin bu başvuruları değerlendirme esnasında kendi kıstasları ve kriterleri vardır.

Startup Vizesi Nasıl Alınır?

Startup vizesi almak için öncelikle bir startup bir projeniz olmalıdır. Ayrıca bu projenin detaylı ve dikkatli bir biçimde hazırlanması; başvurulacak ülkenin ihtiyaçlarına cevap veriyor olması ve benzersiz olması gerekmektedir.

Projelendirme, detaylı bir araştırma sürecini ve bir ekip çalışmasını gerektirmektedir. Biz bu konuda da yanınızda olan uzman ve büyük bir ekibiz.

Her ülkeye özel olan prosedürlere göre istenilen evraklar hazırlanmalı ve başvuru yapılmalıdır. Bu konuda bir uzman desteği almanız büyük önem arz etmektedir. Eduproline olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Ekibimiz sizin projenizi değerlendirir, başvuru yapılacak ülke ihtiyaçlarına göre düzenlemeler yapar veya sizin yerinize projenizi oluşturur, sunar, yasal prosedürü yerine getirir ve size yapmanız gerekenler hususunda detaylı danışmanlık verir. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Startup Projeleri

Finlandiya Startup Vizesi

Finlandiya’da 2 yıllık oturma ve çalışma iznine sahip olmak için girişimcilik programına başvuruda Eduproline danışmanlığından faydalanın ve 3-4 ayda Finlandiya’ya tasının!

Bize Ulaşın

Estonya Startup Vizesi

Estonya’da 5 yıllık oturma ve çalışma iznine sahip olmak için girişimcilik programına başvuruda Eduproline danışmanlığından faydalanın ve 4-5 ayda Estonya’ya taşının!

Bize Ulaşın

Danimarka Startup Vizesi

Danimarka’da 2 yıllık oturma ve çalışma iznine sahip olmak için girişimcilik programına başvuruda Eduproline danışmanlığından faydalanın ve 4-5 ayda Danimarka’ya taşının!

Bize Ulaşın

Letonya Startup Vizesi

Letonya’da 3 yıllık oturma ve çalışma iznine sahip olmak için girişimcilik programına başvuruda Eduproline danışmanlığından faydalanın ve 4 ayda Letonya’ya taşının!

Bize Ulaşın

İngiltere Startup Vizesi

İngiltere’de 2 yıllık oturma ve çalışma iznine sahip olmak için girişimcilik programına başvuruda Eduproline danışmanlığından faydalanın ve 2 ayda İngiltere’ye taşının!

Bize Ulaşın

Avrupa Birliği ülkelerine taşınmak istiyor ancak nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Finlandiya, Estonya veya Danimarka sizin için en uygun ülke olabilir ??
Yenilikçi iş fikirlerine verilen 5 yıla kadar oturma ve çalışma izni hem hızlı hem de en uygun maliyetli yol
Bize Ulaşın

En uygun ülke seçimi ve bireysel danışman

Danışmanlık verdiğimiz ülkelerden size en uygun ülkeyi veya programı seçip detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ardından size birebir hizmet vermek için atanan danışmanınıza sorularınızı sorup sürecinizi başlatabilirsiniz.

Kuzey Avrupa ülkeleri Start-up projeleri ile yapılan başvurulara daha olumlu cevap vermektedir. Girişimcilik ve Start-up alanında daha cazip imkanlar ve daha kolay prosedürler vardır. İyi bir projeniz varsa oturum almanın en hızlı ve en ekonomik olduğu ülkeler; ?? Finlandiya,
?? Estonya, ?? Danimarka
’dır.

Startup Projeleri

BASIN BİLDİRİSİ

Bize e-posta yoluyla ulaşın.

Eduproline'nın en son haberlerini ve etkinliklerini kaçırmayın.
Bize ulaşın
0545 795 81 58
Yetkili ekibimizle güvenilir ve with çevrimiçi bir şekilde iletişime geçin.
e-posta gönder
İletişim
Musalla Bağları Mah. Ş. Ahmet Değerli Sokak Dinçtaş Plaza Kat: 4 No: 11/405, 42060 Selçuklu/Konya
0545 795 81 58

Copyright © Creatifabrika.2022