Ahmet Değerli Sokak Dinçtaş Plaza Kat: 4 No: 11/405

Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda
Video poster

Hakkımızda

Biz kimiz? Nelere Yapıyoruz?

Geçmişten geleceğe taşıdığımız tecrübe birikimi ile kanun/mevzuat/standartlara duyarlı, esnek ve yeniliklere açık, müşteri odaklı yaklaşımlarla gelişime dayalı kurumsal kabiliyetlerin tutarlı bir şekilde gerçekleştirmesi ve sürdürülebilmesi temel prensiplerimizi oluşturmaktadır.

TEMEL İLKELERİMİZ

Profesyonellik, Faaliyet Konularında Uzmanlık, Kalite, Gizlilik, Güvenilirlik, Dürüstlük, Bağımsızlık, Müşteri Memnuniyeti, Yenilikçi Yaklaşımlarla Alanda Öncü, Sürekli Gelişim ve Değişime Dayalı Hızlı Adaptasyon, “Yaratıcı Fikirlerden Geliştirilebilir Sürdürülebilir Özgün Projelere Her Adımda Koşulsuz Destek”

%

Memnuniyet

+

Proje Yönetimi

%

Güvenirlilik

+

Mutlu Müşteri

Eduproline Eğitim, Danışmanlık, Organizasyon

Ne Üzerine Çalışıyoruz

Eğtim

Eğitimde siz değerli öğrencilerimize yurt dışı ve yurt içi büyük olanaklar sağlayıp daha kaliteli bir eğitim almanız için profesyonel uzman ekibimizle beraber bu yolda istikrarlı ve kararlı bir şekilde yürümekteyiz.

Danışmanlık

İş fikirlerinizi hayata geçirmek, girişiminize yatırım almak, işletmenizi büyütmek, markanızı uluslararası pazara açmak ve daha birçok konuda projelerinizi ve iş planınızı oluşturuyoruz. Hibe, kredi veya yatırım teşviklerinden yararlanabilmeniz için de başvuru ve proje yönetimi sürecinde rol alıyoruz..

Sağlık Turizmi

Türkiye ve Avrupa’ya proje ve hibeler konusunda eğitim-danışmanlık hizmetleri veren Eduproline Eğitim Danışmanlık ile sağlık turizminde Avrupa’nın öncü markalarından Global Tourism sağlık turizmi sektörü için önemli bir işbirliğine gittiler. Global bir markaya dönüşmek ve Türkiye’ye sektördeki zirve yolculuğunda katkı sunmak amacıyla gerçekleşen birliktelik ile bu alanda yepyeni bir dönemi başlattı.

Organizasyon

Yurtdışında  daha iyi bir eğitim için dev isimlerle dev organizsyonlar yapmaktayız  .

Proje

Tübitak Projeleri, Kalkınma Ajansı Projeleri, Ulusal Ajans Projeleri, Büyükelçilik Fon Projeleri…

Startup Projeleri

Avrupa Birliği’nde hızlıca Oturma ve Çalışma İzni alarak Avrupa’da yeni bir hayat kurmak, tüm Avrupa’da sınırsız dolaşmak ve yaşamak ister misiniz?

Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name

Bize e-posta yoluyla ulaşın.

Eduproline'nın en son haberlerini ve etkinliklerini kaçırmayın.
Bize ulaşın
0545 795 81 58
Yetkili ekibimizle güvenilir ve with çevrimiçi bir şekilde iletişime geçin.
e-posta gönder
İletişim
Musalla Bağları Mah. Ş. Ahmet Değerli Sokak Dinçtaş Plaza Kat: 4 No: 11/405, 42060 Selçuklu/Konya
0545 795 81 58

Copyright © Creatifabrika.2022